fbpx

«Жінка в політиці»: стратегія створення гармонійного образу

DSC_0078
Стиль, імідж, образ, модель поведінки ділової жінки – ось про що говорила відомий в Україні іміджмейкер-стиліст Уляна Пак на відкритій лекції «Жінка в політиці». Захід відбувся 2 червня у конференц-залі Пасажу.

Організатором лекції виступила Міжнародна компанія Sic Group, що традиційно проводить цікаві освітні проекти з політичних технологій, соціального інжинірингу, коректного піару, менеджменту громадських організацій тощо.

За словами політтехнолога, провідного партнера компанії «SIC Group Ukrainе» Катерини Одарченко, у людини  виникає бажання змінити стиль та імідж тоді, коли відбуваються внутрішні зміни. «Ви змінюєте свій світогляд, плани на майбутнє, коло спілкування, роботу і т.д. Саме в цей момент і виникає необхідність відобразити ці зміни і в зовнішності. Я б сказала, що стиль це зовнішній прояв інтелекту. Люди креативні, уважні до деталей з почуттям смаку і стилю відмінно справляються з цим самостійно. Решта звертаються за допомогою до фахівця. Я б рекомендувала зробити це раніше, інакше витратите масу часу і грошей на непотрібний і неефективний шопінг і все рано зіткнетеся з необхідністю звернутися до професіонала. Гармонійний зовні і внутрішньо людина просто приречений на успіх. Такій людині легше йти далі і реалізовувати свої найсміливіші кар’єрні і особисті плани. Суспільство прийме таку людину з інтересом, повагою, довірою і успіхом,» — вважає Катерина Одарченко.

DSC_0091
Спікер лекції Уляна Пак розповіла про основні аспекти класичного стилю, як основи ділового гардеробу: допустимі кольори, фактури та малюнки в одязі. Також провідний спеціаліст з стилістики окреслила головні інструменти побудови зовнішнього вигляду ділової жінки та досягнення бажаного ефекту.

 

DSC_0081

Варто відзначити, що лекція «Жінка в політиці» супроводжувалась наочними прикладами провідних українських та світових жінок-політиків з позитивного та негативного створення алгоритми гармонійного образу.