fbpx

Відбулася конференція «Ефективні виборчі технології»

Конференція «Успішна виборча кампанія» від SIC Group

Чи стане «Чернігів 205» головною тенденцією місцевих виборів у жовтні та чи стане гречка новою валютою у діалогах із виборцями обговорили на конференції «Успішна виборча кампанія», яка відбулась 14 серпня у Києві.

8

Питання, які хвилюють країну не перший рік, проблеми жорстоких ігор політичних лідерів, складності ведення кампаній після подій Майдану та під час війни та як Закон про вибори унеможливлює появу людини у списку 25 жовтня. В обговоренні взяли участь провідні політичні консультанти, політологи, політичні психологи, PR-спеціалісти, іміджмейкери, соціологи, журналісти та молоді політики.

Формат конференції пройшов у вигляді дискусійних панелей, де обговорення виходили за межі доповідей, конфлікти спікерів обмежувала лише аудиторія, брудні технології від спеціаліста PR, моральна межа якого виключно Кримінальний Кодекс України, та політичного консультанта з «листівками чернухи» за 200$ перенесли учасників у вимір виборів всіх років незалежності України.

Було обговорено законодавчі зміни, а саме Закон про вибори-2015, правила ведення успішної виборчої кампанії для початківця й кандидата з досвідом, особливості роботи передвиборчих штабів — вдалі польові технології та боротьба з корупцією в штабах (на професійних прикладах адвокатів та  політичних технологів), особливості соціологічних тенденцій у містах та селах, особливості впливу на електоральні настрої й апробовані методи ведення комунікацій між кандидатом та виборцями, роль партійних структур і партійного будівництва для ведення успішної виборчої кампанії, методи оптимізації бюджету та збільшення ефективності, PR-захист/боротьба важливість PR-роботи у кампанії (на прикладах чорного PR та імітованих прес-конференціях).

Істину, народжену в запальних суперечках, кожен неодмінно виніс для себе. Резюмуванням конференції стали кейси політичних експертів та їхні поради для молодих політиків, PR- технологів та зацікавлених журналістів.

Видео тут

//Серед спікерів були представлені: Катерина Одерченко (організатор та керуючий партнер SIC Group) Андрій Мішин, Павел Кругляковский, Ірина Овчар, Вадим Трюхан, Андрій Кашпур, Сергій Дідковский, Олег Демчик, Смотрицький Андрій, Ліна Клебанова, Сусская Ольга, Швець Володимир, Надія Копаниця та ін.//

Анастасия Баранник