fbpx

SIC GROUP UKRAINE підтримала ініціативу «Фонд Мамине серце»

25 травня SIC GROUP UKRAINE взяла участь у доброчинному вечері, організований організацією «Фонд Мамине серце», засновниками якого є  Євгенія Тульчевська, Олена Безугла, Анна Вергельская.

 

Катерина Одарченко, політтехнолог, керуючий партнер SIC GROUP UKRAINE надала найбільш актуальний лот – книгу Роберта Грина «48 законів влади», найбільш правдику книгу про владу.  Лот  було виручено за 17 000 грн!

 

Також в цей вечір були представлені лоти від Міс України Олександри Кучеренко, Віктора Ющенка, Віталія Кличка, Анни Ризатдиновой, Олександра Усика, Михайла Добкіна та інших.

 

«Ми вдячним всім і кожному, хто був у цей вечір з нами і взяв участь у нашому благодійному аукціоні. Було зібрано велику кількість коштів Спасибі, що ми всі разом можемо хоч трохи допомогти потребуючим дітям“, – розповіла Олена Безугла.

SIC GROUP UKRAINE висловлює слова подяки «Фонд Мамине серце»  за таку ініціативу. Кожна компанія, організація може легко підтримати благочинний проект за власним вибором. Благодійність – справа не менш серйозна ніж професійна та бізнесова діяльність, це відповідальність кожного. Катерина Одарченко наголосила, що до вирішення гострих соціальних питань необхідно поєднувати зусилля влади та бізнесу.

 

 Всі виручені кошти під час вечора, будуть спрямовані на медичну та соціальну реабілітацію дітей Спеціалізованого обласний БД м. Боярка