fbpx

Послуга Mystery Shopping: актуальність підтверджено

Стрімке зростання конкуренції у сфері ресторанного бізнесу змушує власників кафе, барів і ресторанів постійно шукати нові методи вдосконалення якості обслуговування, щоб залучити й утримати клієнтів.

Послуга «Таємний покупець», яку пропонує наша компанія, дозволить вам успішно впоратися з цим завданням! Ви зможете отримати найбільш об’єктивну і неупереджену оцінку роботи свого закладу з точки зору відвідувача, а це дає можливість виявити і виправити ті недоліки, які створюють негативне враження у потенційних клієнтів і перешкоджають успішному розвитку вашого бізнесу.

Для чого необхідна послуга Mystery Shopping власнику ресторану або кафе?

Ще нещодавно похід у ресторан був досить рідкісним для звичайної людини подією. До неї ретельно готувалися мало не за кілька тижнів. У наш час ситуація зазнала значних змін: у ресторан приходять не тільки по святах, а й просто поговорити з друзями за чашкою кави, провести переговори з діловими партнерами або пообідати. Адже сучасні ресторани і кафе пропонують як вишукані страви та напої, більш доречні для урочистих заходів, так і цілком демократичні бізнес-ланчі, недорогі закуски і комплексні обіди.

Завдяки тому, що люди стали набагато частіше відвідувати заклади громадського харчування, вимоги споживачів до якості обслуговування в ресторанах і кафе значно зросли. Припустимов, що людина зіткнулася з низькою якістю сервісу. Наприклад, замість того, щоб приділити увагу замовнику, офіціант розмовляє по мобільному. Навряд чи клієнту захочеться знову повернутися у ваш ресторан, незважаючи на приємний інтер’єр і різноманітність страв. У той же час для керівника постійно контролювати роботу кожного співробітника просто фізично неможливо. Це є особливо актуальним, якщо у вас ціла мережа закладів.

«Таємний покупець» (він же Mystery Shopper ) — це спеціально підготовлена людина, яка під виглядом звичайного відвідувача відвідає в ваш ресторан або кафе. Ціль — анонімно зібрати інформацію, необхідну для складання загальної картини роботи установи. Оцінці піддається абсолютно все: якість їжі, компетентність і доброзичливість персоналу, швидкість і якість обслуговування і т.п. Це дозволить вам з’ясувати, наскільки відповідально працівники ставляться до своїх обов’язків у вашу відсутність. Та, за необхідності, вжити заходів з оптимізації роботи закладу.

Замовлення послуги Mystery Shopping у компанії SIC GROUP

Для того, щоб замовити послугу, вам достатньо зателефонувати нашому менеджеру і залишити свою заявку. Ми проводимо дослідження як в містах України, так і за її межами, так що співпраця з нами стане вигідним рішенням для власників фірм, що здійснюють свою діяльність на території СНД. Ми гарантуємо відповідальний і індивідуальний підхід до кожного проекту! Наші фахівці ретельно обговорять з вами всі особливості замовлення і нададуть комплексний звіт про виконану роботу. Це дозволить отримати найбільш повну картину про якість обслуговування у вашому закладі.

Зателефонуйте нам сьогодні, і ми підготуємо відповідний варіант проведення «Таємного покупця» саме для вас!