fbpx

Керуючий партнер SIC Group Ukraine політтехнолог Катерина Одарченко провела практичний майстер-клас для інтернів Верховної Ради

Керуючий партнер кампанії SIC Group Ukraine Катерина Одарченко 8 червня провела лекцію для інтернів Програми стажування у Верховній Раді України.

 

Інтерни ВРУ – це молоді  громадяни України мають можливість узяти безпосередню участь у законодавчому процесі, набути досвід роботи в органах законодавчої для їх професійного зростання й успішної суспільно-політичної діяльності. За двадцять років існування Програми стажування близько 1500 молодих фахівців у галузях права, політології, економіки, фінансів тощо пройшли стажування у комітетах Верховної Ради та управліннях її апарату, інших органах державної влади.

 

Під час лекції Катерина Одарченко розповіла про практичну роботу політичних консультантів. На прохання інтернів вона пояснила особливості стратегії та тактики виборчих технології.  Під час кейс-методів, на прикладі політика Джастіна Трюдо розглянули суть ключового меседжу канадської виборчої кампанії, а  також проаналізували візуальні засоби, що застосовувались кандидатами Марін Ле Пен та Еммануелем Макроном під час президенської виборчої кампанії у Франції. Наприкінці зустрічі, Катерина відповідала на запитання слухачів та ділилась своїм особистим досвідом.

 

Варто відзначити, що це вже не перша зустріч такого роду між Катериною Одарченко та українською прогресивною молоддю. Компанія SIC Group являється засновником Інституту Демократії та Розвитку PolitA. Це неурядова громадська організація, що підтримується громадськими активістами та політичними діячами. Інститут направлений на виховування у  молоді політичної культури та основ демократичного суспільства. Катерина Одарченко заявила, що в Україні є нагальна потреба політичної соціалізації молоді, формування молодої генерації управлінців  адаптованих до нових політичних реалій. «Молодому поколінню наших громадян відводиться особливе місце у процесі демократичних перетворень, адже саме молодь, яка у своїх переконаннях вільна від застарілих посткомуністичних ідей, може стати локомотивом остаточного перетворення України на європейську державу», — заявила політтехнолог.

 

На завершення зустрічі Катерина Одарченко запропонувала зацікавленим інтернам Верховної Ради України пройти стажування в міжнародній кампанії SIC Group Ukraine.