fbpx

Катерина Одарченко: «Інвестиції в освіту та динамічна інтеграція у світові освітні практики і процеси запорука нашого успіху»

 

Коли весь світ після проведення підсумків виборів президента США переводив дискусію в площину, яким буде геополітичний порядок денний, 1 грудня 2016 року, на базі Вашингтонського університету, в аудиторії Джека Мортона  відбувся знаковий івент – «Beyond еру 2016 elections. What’s Ahead for Pre-K-12 After the Elections».

Захід об’єднав журналістів освітнього, політиків, аналітиків. Основна мета даного публічного заходу, за словами організаторів полягала в тому аби зрозуміти яким чином вибори Президента США будуть впливати на державну політику, втому числі й освітню нового очільника Білого дому.

В даному заході, за честь мали відвідати і прийняти участь в експертній дискусії мала і наша компанія Sic Group Ukraine. В даній дискусії крім загальних висновків від ключових політологів ми обговорювали і питання освіти, фундаменту для формування нових політичних еліт в США та інших країнах.

       На думку, Катерини Одарченко, управляючого партнера компанії Sic Group Ukraine, «вкрай важливо розуміти думку академічної спільноти та thinktank яке впливає на динаміку розвитку країни. Америка залишається частиною вельми полярного світу і тенденції всередині говорять про алгоритмах роботи і в зовнішній політиці. Для нас, як компанії, яка підтримує освітні ініціативи вкрай важливо налагодити відносини і привносити нові тенденції демократичних інституцій і цінностей в країну».

Вельми цікавим було запитання від К. Одарченко та експертна реакція на нього на одній з панельних дискусій.
Education Week
       Для довідки, панельна дискусія, де свою позицію та запитання сформулювала К. Одарченко мала назву Capstone Keynote: “Beyond the Elections: Politics, Policy, and Education”. За  модераторства Kavitha Cardoza . спікерами-доповідачами ж виступили, як аuthor and Journalist James Fallows, National Correspondent, The Atlantic, and Michael Feuerabout the political and social challenges in store for education policy in the wake of this year’s contentious elections.