fbpx

Катерина Одарченко: «Гольф — це культура, що вчить мислити стратегічно»

Гольф
Вперше за останні чотири роки в Україні 3 липня відбувся жіночий турнір з гольфу OPEN LADIES GOLF CUP 2016. Захід пройшов на високому рівні та отримав неабияку популярність серед українців, котрі захоплюються цим інтелігентним шотландським видом спорту.

1
Компанія Sic Group завжди активно долучається до проведення такого роду заходів, оскільки популяризує в Україні розвиток освітніх, соціальних, економічних, спортивних програм, демократичних цінностей та прагне впливати на головні інституції становлення громадянського суспільства.

Катерина Одарченко, керуючий партнер компанії  Sic Group, вважає: «Гольф — це культура, яку необхідно розвивати в Україні. Це повага один одного, порядність в грі, вміння мислити стратегічно і постійно бути в русі. Чи не ці якості потрібні усім нам і суспільству в цілому? Я сама граю в гольф більше 4 років і впевнена, що підприємницькі кола гольфістів будуть розвиватися далі  та розповсюджуватимуть цінності, закладені в самій суті цього спорту».

У ході урочистого нагородження призерів  OPEN LADIES GOLF CUP 2016 компанія Sic Group вручила учасникам змагань цінні подарунки, в тому числі й Сертифікати на проведення особистих консультацій з відомим в Україні політтехнологом Катериною Одарченко з ряду важливих соціальних комунікацій.

Компанія Sic Group щиро вітає переможців жіночого турніру з гольфу, та бажає й надалі створювати іміджеві майданчики з прогресивного втілення соціальнозначимих проектів.