fbpx

Human Resources

Сьогодні бізнес компанії як ніколи усвідомлюють важливість кваліфікованого персоналу. Співробітники, тобто людський ресурс, стають набагато важливішими за фінансові чи технічні ресурси компанії. Це і не дивно, адже саме від якості їхньої роботи залежить її успіх.
Human Resources, власне персонал компанії, — складова, що потребує постійного моніторингу та аналітичної роботи. HR відділ безпосередньо працює з персоналом, здійснює підбір, адаптацію, просування, оцінку та навчання співробітників. HR Consulting стрімко набирає популярності й стає невід’ємною частиною успішного функціонування бізнес проекту. Пояснити це можна ще й тим, що будь-який бізнес – це, перш за все, люди. Їх залучення до організації, правильна оцінка їхніх здібностей та потенціалу, вміння аналізувати та прогнозувати розвиток конкретного професіонала, підбір найкращого сценарію професійного розвитку, відповідне навчання, підтримка загального комфортного клімату у компанії і максимально спрощена «паперова» система – і є тим спрямуванням людських енергій у потрібні русла.
Важливість HR Consulting доводять статистичні дані, за якими правильно організована робота персоналу на 43% продуктивніша. Крім того, завдяки високому рівню організації працівників кількість клієнтів зростає щонайменше на 15%.
SIC Group Ukraine – одна з провідних компаній з надання різноманітних консалтингових послуг на території України й СНГ. Наша компанія співпрацює з рядом іноземних спеціалістів з HR Consulting. Серед них такі відомі експерти як Кіліан Вав, Грегорі Лебель, Джонатан Вільсон, Надія Копаніца, Катерина Одарченко та інші. Вони працювали з установами рівня The Royal Bank of Scotland, Bank of America, University Amsterdam, організовували проекти з HR Consulting в багатьох європейських країнах, зокрема і в Україні. Ми допомагаємо підібрати потрібного консультанта залежно від необхідних послуг. Досвід наших експертів наочно демонструє користь HR Consulting.
Наприклад, цікавим є кейс голландської ретейл банківської організації ABN AMRO Bank над яким працював Кіліан ___. В ході обстеження виявили, що персонал був конкурентно пасивним. Саме тому HR консультант вирішив долучити робочий персонал до пошуку нових можливостей у бізнесі. Результат був приголомшливим – напрацьовано 5 нових бізнес ініціатив, що в сумі принесли прибуток більше ніж 1,3 мільйони євро за 12 місяців.
Іноземний експерт також працював з анонімним ретейл банком в Україні. Аналіз роботи персоналу виявив, що працівники були сконцентровані виключно на бонусах від продаж і тому нав’зували свої послуги клієнтам. Вирішенням стало запровадження жорсткішої політики захисту клієнта.
Спеціалісти SIC Group Ukraine у сфері HR Consulting — це вишукане поєднання багаторічного бізнес досвіду з глибоким і актуальним знанням теорій і практик, простоти у співпраці. Ми завжди готові до співпраці, щоб зробити ваш бізнес успішним.