fbpx

10 років в Україні

Раді представити Вам деякі кейси роботи за 10 років практики у соціальній комунікації департаменту SIC Group. Дякуємо нашим парнерам та клієнтам за довіру.

Вектори роботи та спеціалізація команди SIC Group:
• соціальний інжиніринг
• політичний консалтинг
• планування та менеджмент політичних та соціальних проектів
• PR (public relations), GR(government relations), PA (public affairs)

Додатково (забезпечення)
• Аналітика та соціологія
• Юридичний супровід
• Поліграфія та дизайн
• Івент-маркетинг (організація заходів та подій)
• Фінансова оптимізація
• Тренінги та навчання

Консалтинговий супровід – основні проекти

2004-2005 р. — консультування, аналітика, розробка стратегії, проведення досліджень, розробка фірмового стилю для партії.
2004 р. – розробка тактики польових робіт для частини Майдану
2005 –- 2007 р. — медіа-планування та медіа-супровід однієї партії. Результат – підвищення впізнаваності та розширення позитивного образу партії.
2006 р. — Вибори до Верховної ради Криму — консультування, аналітика, розробка стратегії, проведення досліджень, розробка рекламної кампанії.
2008 р. – вибори депутатів районних рад у місті Київ. Результат – перемога 5 кандидатів, 4 кандидати з 2 місцем, ефективні проекти на підвищення впізнаваності для 10 кандидатів.
2008 р. — участь у кампанії Ангели Меркель. Організація медія-супроводу. Робота з адресною групою – молодь.
2009 р. – супровід кандидата у депутати у сільську раду Києво-Святошинського району. Результат: перемога кандидата.
2010 р7 – реалізація комплексної медійної кампанії по Україні для кандидата в Президенти України.
2011 р. – розробка системи контролю та розбудови партійної структури, привернення нових членів, від контролю роботи та мотивації до розвитку проектів на місцях.
2010-2012 р. — планування та реалізація проектів рекламно-агітаційного напрямку київської міської партійної організації.
2011 — 2012 р. – організація кампанії проти політичних репресій. Розробка стратегії та тактики протестної кампанії. Івент-маркетинг, генерування інформаційних приводів. Міжнародні проекти з Європейською народною партією.
2012 р. – комплексне консультування київської міської партійної організації. Розробка статратегії та тактики роботи в рамках виборчої кампанії.
2012 р. – комплексна SERM оптимізація іміджу у медіа для політика першого рівня. Результат повна зачистка інформаційного поля та формування експертного позіціонування для політика і його фундації.
2012 р. – розробка тактики роботи у мережі Інтернет для партії. Результат – стрімке підвищення мобілізації прихильників через мережу. Ефективні непрямі впливи, «вірусний» маркетинг.
2012 р. – активне впровадження нестандартних методів політичного маркетингу у виборчій кампанії: амбіент медіа, «вірусний маркетинг», графіті, івенти.
2012 р. – робота на окрузі Київської області, початок кампанії з 0 впізнаваності та рейтингу, досягнення перемоги партійного рейтингу та особистого результату Кандидата.
2012 р. – округ у Львівській області, комплексне консультування та супровід кандидата. Результат: перемога кандидата.
2012 р. – округ у м. Київ, результат перемога единого кандидата, підготовка округу під вибори до Київської міської ради
З 2012 р. – реалізація проекту консультування стартового позиціонування нової політичної сили. Запуск та реалізація проекту, постійне консультування.
2013 р. – реалізація PR проекту у США для партійної структури.
2013 р. – реалізація системи навчання для партійної структури. Програма “ Публічна політика” та “Основи організації виборчих кампаній”. Навчання та тестуваня пройшли понад 500 лідерів осередків.
2013 р. – ведення проекту Європейського позиціонування для політика першого рівня, створення фундації, проведення комплексу конференцій.
2014 р. — реалізація проекту Європейського позиціонування для політичної партії.

Основні виборчі кампанії регіонального рівня

2008 р. — м. Київ, позачергові вибори мера, організація польової роботи.
2010 р. — пілотний проект «Вибори Сільських, селищних голів», Київська та Житомирська обл. З дев’яти претендентів — керівниками сільських громад обрано 8.
2011 р. – вибори міського голови м. Херсон. Результат – друге місце кандидата.
2013 р. – робота на довиборах, рекламно-агітаційний напрямок кампанії.
2014 р. – робота на виборах у Київську міську раду, ведення 7 мажоритарних кандидатів по округах командою компанії. Результат: перемога на 5-ти округах.
2014 р. – робота по виборчому округу з кандидатом самовисуванцем

Основні соціальні проекти

2007 р. – Всеукраїнська молодіжна громадська організація – «Батьківщина молода», розробка стратегії та тактики PR.
2008 — 2012 р. – Реалізація всеукраїнських проектів по розвитку громадянського суспільства та демократії на Україні в рамках корпоративної соціальної відповідальності SIC Group.
2009 р. – участь консультантів у виборчій кампанії Ангели Меркель. Робота у сфері медіа-планування та PR.
2010 р. – заснування школи для менеджерів політичних та соціальних проектів. Підготовка понад 50 спеціалістів.
З 2011 р. – робота Інституту демократії та розвитку «PolitA”, реалізація освітніх програм, програм позвитку демократії, проведення більш ніж 100 публічних лекцій в Україні, Европі та США.
2012 р. — реалізація проекту навчання для студентів програма стажування у Парламенті «Ліга інтернів в Україні». Проведення навчання по унікальній методиці кейсового (практичного) навчання.
2011-2012 р. – участь у роботі Всесвітньої асоціації політичних консультантів (IAPC).
З 2013 р. – робота School of power – унікального проекту розвитку коректних політичних та PR коммунікацій в Україні.