ALEXANDROV&PARTNERS за сприяння ICC Ukraine успішно провели Практикум «Право на агробізнес» 23 березня 2016 року

ALEXANDROV&PARTNERS за сприяння Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) успішно провели Практикум «Право на агробізнес» 23 березня 2016 року.

IMG_4605

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розуміючи потреби бізнесу у практичних та дієвих рішеннях, фахівці ALEXANDROV&PARTNERS розробили формат 8 годинного Практикуму, який передбачає консультації та діалог із залом. На заході обговорювали проблеми роботи в агробізнесі, правові підводні камені та можливості їх вирішення. Підняли питання і про лобіювання в агросфері. Учасники зустрічі мали змогу не лише послухати виступи, але й поділитися власним досвідом, отримати практичні поради від провідних експертів України.

IMG_4569 IMG_4829 IMG_4710

Спікерами Практикуму виступили партнер Компанії Оксана Крижанівська, старший радник Олександр Сидоренко, старші юристи: Віталій Янкович, Ксенія Шеїн та Олександр Ручко, професійні бізнес-тренери Ігор Немировський та Інна Старожукова, а також бізнес-консультант з питань агробізнесу Сергій Черченко.

Головна увага — головним речам, а саме — актуальним питанням, які перебувають у фокусі агробізнесу щодня: земельні відносини та спори, фермерські господарства як об’єкт купівлі-продажу, структурування агрохолдингів, залученні фінансових ресурсів, кримінальна відповідальність у агробізнесі, створення продуктивної команди лідерів, мотивація персоналу та стратегії збереження та зростання земельного банку.

Учасниками заходу стали понад 100 представників агросфери та інших галузей, не лише українських, але й закордонних підприємств.

IMG_4821

Дякуючи партнерам на Практикумі також були розіграні подарунки між учасниками, що стало приємним та корисним бонусом для всіх присутніх!